Włóczykij czyści karmidło

Szanowni Państwo,

dziś przychodzi do Was Włóczykij. Uratowany przez Was w listopadzie ubiegłego roku, zamieszkał w Benkowie, w Nowej Studnicy. Włóczykij to ciekawski i żywy koń, zainteresowany otoczeniem i … jedzeniem.

Ze względu na deformację pleców i jego bezpieczeństwo, nie został dołączony do stada koni w jego wieku. Wychodzi na padok z końmi starszymi i bez problemu się z nimi dogaduje.

Włóczykij z oczywistych względów jest koniem nieużytkowym i tym samym rozgląda się z opiekunami wirtualnymi. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany wspieraniem go, śmiało można pisać na mail: kontakt@fundacjabenek.pl

Zapraszam serdecznie.

Pamiętajcie proszę, że sam wykup to początek pomocy i najczęściej też dopiero początek kosztów. Utrzymanie, zapewnienie dobrej opieki, opłacanie regularnych wizyt kowala, czy weterynarza w razie konieczności, dbanie o odrobaczenia, zakup dobrych pasz i suplementów to duże koszty. Włóczykij i ja będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

Jego historia: https://fundacjabenek.pl/wloczykij/

Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️❤️❤️

Michał Bednarek

tel 506 349 596

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Włóczykija to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Włóczykija, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się właśnie nim – prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla Włóczykija
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa