Potrzebujemy karmideł

przychodzimy do Was z prośbą o pomoc w zakupie 30 karmideł dla uratowanych przez Was zwierząt.

Część z Was, którzy nas odwiedzają, wie, że nasz ośrodek w Nowej Studnicy jeszcze przez dłuższy czas będzie terenem budowy, cały czas jesteśmy w trakcie budowania kolejnych boksów oraz wiat dla podopiecznych fundacji. Jesteśmy już częściowo zaopatrzeni w karmidła, ale nasze stadko nie jest małe i potrzebujemy obecnie 30 takich karmideł jak na zdjęciu powyżej. Są sprawdzone i trwałe.

Jeśli ktoś z Was miałby chęć wesprzeć zwierzaki zakupem takiego karmidła będziemy niezmiernie wdzięczni. Brakuje 30 sztuk, będziemy wdzięczni za każdą ilość.

Karmidła można zamówić tutaj:

Ten model jest optymalny, doskonale się sprawdza i jest wytrzymały. To ważne, zależy nam, aby sprzęty służyły zwierzakom przez lata.

Zamówione artykuły można wysłać do naszego ośrodka:

Fundacja Benek
Nowa Studnica 12, 78-640 Nowa Studnica

Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️❤️❤️

PS. Nadal prowadzimy rozbudowę ośrodka dla koniowatych, więcej dowiecie się: TUTAJ