Wierka uratowana. Dziękujemy

Zapraszamy na film z Wierą. Klacz od kilku dni jest w Benkowie, gdzie odbywa kwarantanne i nabiera zaufania do ludzi. Ze względu na moc zajęć oraz mniejszą niż zwykle obsadę naszych kochanych wolontariuszy (którzy zasłużenie korzystają z wakacji) nie nadążamy z nagrywaniem i bieżącym zamieszczaniem informacji, ale udało się i z Wierką zrobić film, na który wielu z Was tak czekało.

Wiera to klacz w typie konika polskiego. Przyjechała przerażona, uciekająca, trzęsąca się ze strachu. Po kilku dniach, jakie spędziła pod naszą opieką, wyciszyła się i pomału nabiera zaufania. Na ten moment nie ma już problemu z wyprowadzeniem ze stajni. Nie zawsze jeszcze daje się chętnie złapać, ale jest to do wypracowania przy odrobinie cierpliwości. Według informacji, jakie mamy, Wiera pracowała w rekreacji, przechodziła często z rąk do rąk, aż w końcu trafiła do handlarza końmi na rzeź.

Jest koniem, który wymaga wiedzy i cierpliwości, ale szybko nabiera zaufania. Mamy nadzieję, że lekarz prowadzący nasze konie nie znajdzie powodu by Wierka nie mogła iść za jakiś czas do nowego domu. Wierzymy, że gdzieś, tam czeka na nią ktoś, komu skradnie serce już na zawsze.

Bardzo Wam dziękujemy za ogromne wsparcie dla Wierki i jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie w aktualizacji. Czasem po prostu mamy za mało rąk, a za dużo na głowie.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Pomoc dla Wiery
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Wsparcie dla Wiery

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Bardzo DZIĘKUJEMY za każde wsparcie.

Wsparcie dla Wiery