Wiecznie głodna Maleńka

Szanowni Państwo,

w moim sercu każdy uratowany zwierzak ma swoje miejsce, staram się, aby było go dla wszystkich po równo. Ale nie są to stałe granice i tak bywa, że niektóre się rozpychają  💪😉.
Maleńka doszła już do niezłej wprawy, ale jej ciągle mało, więc zakomunikowała jasno Werce, że sorry, ale łaskotki to niech sobie dla pieska zachowa, ona na marchewy czeka.

Idąc za ciosem chciałem Wam tutaj przekazać apel Maleńkiej. Że marchewy, że owies i różne takie pyszności to ona by tak chętnie. A jakby najlepiej to zrobić? Można długoterminowo, można jednorazowo, totalnie bez ograniczeń. Maleńka jest szeeeroko otwarta na przyjmowanie miłości. I marchewy🥕. Żeby było jasne😉.

Poznaj jej historię TUTAJ.

Maleńka (zwana też Zośką) jako rezydentka Benkowa może zostać adoptowana wirtualnie. To szansa na okazjonalne, bądź regularne przysyłanie wsparcia finansowego, którego wysokość zależy od Ciebie. Miesięczny koszt jej utrzymania wynosi 600 zł. Za Twoją pomoc otrzymasz regularnie filmy, zdjęcia i aktualizacje dotyczące Maleńkiej. W celu podjęcia decyzji o adopcji, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@fundacjabenek.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️❤️❤️

Michał Bednarek

tel 506 349 596

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Marchewa dla Maleńkiej”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

 

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa