Pomoc dla Ukrainy nadal potrzebna

Szanowni Państwo, nieustająco wspieramy opiekunów zwierząt, którzy w objętej walkami Ukrainie, starają się przetrwać i pomagać zwierzakom w potrzebie. Sytuacja jest tam nadal dramatyczna. Brakuje karmy dla psów, kotów, zwierząt gospodarskich. Jest wiele zwierząt porzuconych, bezdomnych, które mogą liczyć tylko na dobre serce ludzi, którzy sami starają się przetrwać ten dramat.

Dziś przychodzimy do Was z kolejnymi podziękowaniami. Z jednej strony sami wozimy pomoc, a z drugiej dzielimy się tym, co od Was dostajemy i to również trafia do tych najbardziej potrzebujących. Nieustająco prosimy o paczki z karmą dla psów i kotów. Najbardziej potrzebna jest karma sucha. Jeśli ktoś z Was ma możliwość dalszego wspierania zwierząt z Ukrainy, to prosimy o paczki na adres naszego ośrodka. Każda puszka, każda paczka jest przekazywana dalej i ratuje życie tym, którzy nie mają jak uciec.

Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc. Bez Was nie bylibyśmy w stanie tak wiele robić.

ADRES: Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

z tytułem „Zwierzęta Ukrainy”

Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy