Tekla uratowana i już w swoim domu adopcyjnym

składamy na Wasze ręce kolejne podziękowania. Tekla bezpieczna, już w swoim nowym domu, pod troskliwą opieką zapoznaje się z nowym miejscem. Dzięki Waszej pomocy udało się ją uratować, choć nie było to proste, na szczęście jest już bezpieczna.
Tekla od handlarza pojechała bezpośrednio do swojego domu adopcyjnego koło Warszawy. Dzięki temu, że było dla niej tam miejsce mogliśmy jej pomóc.
W najbliższych dnia będzie miała wykonaną korekcję racic, bo są bardzo poprzerastane i krzywe, dawno nie robione. Zostanie doczyszczona, odrobaczona, odżywiona. Po kwarantannie i badaniach, jeśli nie będzie przeciwwskazań ze strony lekarza, dołączy do koleżanek i będzie zajmowała się nicnierobieniem. Nie będzie rozmnażana.
Serdecznie Wam dziękujemy za pomoc dla Tekli. Dostała na gwiazdkę najcenniejszy z podarków – życie.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”