Szara nowe wieści

Dziś przychodzimy do Was z nowymi zdjęciami Szarej, ośliczki, która została uratowana dzięki Waszej pomocy. Staruszka dobrze sobie radzi, ma apetyt, a na widok wiaderka dostaje sporego przyspieszenia. Widać, że nie miała w życiu lekko, zarówno pod względem jedzenia (je bardzo łapczywie), jak i opieki – zbyt energiczny ruch ręką sprawia, że Szara zamyka oczy i szybko ucieka z głową. Boli serce jak się patrzy na takie reakcje.

Ale są i dobre wiadomości, Szara i Pętelka znalazły wspaniały dom adopcyjny. Właśnie przed chwilą wsiadły do samochodu i ruszyły w stronę Krakowa, gdzie czeka na nie wspaniały dom adopcyjny, w którym są też inne osiołki. Trzymajcie kciuki za dziewczynki! Niech im się wiedzie.

• Historia Szarej KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”