Sonia uratowana! Dziękujemy

Sonia bezpieczna. Dzięki Wam. To kolejny koń, któremu ocaliliście życie w ostatniej chwili. Bardzo Wam dziękujemy.
Klacz została przewieziona do zaprzyjaźnionej z nami stajni znajdującej się bliżej handlarza. Ze względu na jej stan trasa do Benkowa była dla Sonii obłożona zbyt dużym ryzykiem.

Sonia jest już po wizycie lekarza weterynarii. Sącząca się ropa na wysokości guza biodrowego, to było tylko górne ujście ropnia znajdującego się na udzie. Ropień ogromny, wielokieszeniowy. Został nacięty i wyczyszczony, zeszło około 3 litrów! ropy. Przez najbliższe dni będzie płukany, a Sonia będzie dostawała antybiotyk.
Taki ropień musiał sprawiać jej ogrom bólu. Po jego opróżnieniu,Sonia zaczęła w końcu jeść. Tak jeść, jeść, bo wcześniej tylko wybierała pojedyncze źdźbła. To daje nadzieję, że uda się jej pomóc. Trzymajcie za nią kciuki, bo Sonia jest w takim stanie, że może zdarzyć się wszystko.

Ogromnie Wam dziękujemy za życie dla Soni i pomoc. Będziemy Was informowali o tym jakie robi postępy.

Film z otwarcia ropnia na udzie Sonii.
Prosimy o rozwagę przed włączeniem filmu.

Sonia jest koniem chorym i starym. Bardzo wyniszczonym. I bardzo potrzebuje dalszego wsparcia w pokryciu kosztów leczenia, zakupu dobrych pasz, suplementów oraz witamin dla starych koni.
Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

z tytułem „Pomoc dla Soni”

Pomoc dla Soni

Pomoc dla Soni