Bubuś bezpieczny! Dziękujemy

Kochani, dziękujemy za ratunek dla Bubusia. Kucyka, który, choć pracował dla ludzi, to został sprzedany do handlarza końmi na rzeź. Udało się go uratować w ostatniej chwili. Dziękujemy!

Bubuś jest bardzo urodziwym, łaciatym koniem o miłym usposobieniu. Przed nim wizyta kowala i lekarza, którzy ocenią jego stan zdrowia. Koń pokulewa, ale i stan kopyt pozostawia wiele do życzenia. Wierzymy, że jest przejściowy problem i niebawem Bubuś będzie mógł się rozglądać za dobrym domem adopcyjnym. Będzie wspaniałym przyjacielem dla innych koni i dla ludzi. Jest bardzo kontaktowy, przychodzi zawołany, zachęca sam do zabawy.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Bubusia lub innego naszego podopiecznego, dzwoń do Michała tel 506 349 596 Adopcja to dobra opcja. Ty dajesz dom, a my mamy miejsce na przyjęcie kolejnego zwierzaka.

Bardzo dziękujemy za pomoc w ocaleniu tego przemiłego zwierzaka, bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie wiele zrobić.

• Historia Bubusia  KLIK

z tytułem „Pomoc dla Bubusia”

Wsparcie Bubuś

Wsparcie Bubuś