Sonia i Paula w adopcji

dziś wieści od Jagody, u której super dom znalazła już cała ekipa uratowanych przez Was zwierzaków. Czytajcie…

„Pierwsze prawie 3 lata temu przyjechały kobyły. Paula i Sonia. Sonia to ta w siwiźnie . Zadzwoniliśmy do Michała, że mamy miejsce na przyjęcie 2 koni i chętnie damy dożywotni, spokojny dom. Dziewczyny są kucysiami ok 130cm. Takie rodzinne miśki chodź zdobycie ich zaufania było nie lada wyzwaniem! Osiołki przyjechały w wakacje. Czarny osiołek to Jose (w Benkowie – Szarik), a szary Paco (w Benkowie – Burek). Jose przyjechał jako niespełna 2 letnie dziecko. Jeszcze był mały i chudy . Przez ostatnie parę miesięcy urósł i nabrał trochę masy. Dlaczego osiołki? Przeglądając Facebooka poraziła nas ilość osłów, które tak na prawdę bez większego powodu trafiają do transportu rzeźnego. Więc i znalazło się miejsce na dwóch przystojniaków Są przekochani! Nie lubią dotykania po głowie i uszach za to drapanie zadka kochają! Jose jeszcze jak to dziecko więcej obserwuje i się uczy od starszego Paco, który kocha dzieci.”

A na filmie Paco i Jose.

Historie zwierzaków:

Paco – Burek: TUTAJ

Jose – Szarik: TUTAJ

Jagoda, dziękuję za super dom, a każdemu z Was, za pomoc w uratowaniu tych zwierzaków. Żyją dzięki Wam. Dziękuję!

Pamiętajcie proszę, że na ratowanie zwierząt możesz przekazać 1,5% swojego podatku, wystarczy wpisać KRS0000794938 w zeznaniu podatkowym.

Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️❤️❤️

tel 506 349 596

Śpieszymy donieść, że nasze dwie dziewczynki – Sonia i Paula – znalazły wspaniały dom adopcyjny.

Mamy nadzieję, że aklimatyzacja będzie bezproblemowa, a zarówno konie jak i adoptujący szybko nawiążą dobre relacje.

Trzymajcie kciuki!

PAMIĘTAJ!

Fundacja Benek dzięki Waszemu wsparciu ratuje zwierzęta. Część z nich szuka domów adopcyjnych. Takich, w których będą traktowane z miłością, należnym szacunkiem i będą miały zapewnioną dobrą opiekę.

Szukamy pasjonatów, dla których opieka nad zwierzakiem to przyjemność, a nie przykry obowiązek.
Jeśli szukasz zwierzaka do adopcji – zadzwoń do nas!

• Aby ubiegać się o adopcję – musisz być pełnoletni.
  • Adopcja jest bezpłatna. Zwierząt nie można sprzedać ani rozmnażać.
  • Przed wyjazdem zwierzaka do nowego domu – umawiamy się na wizytę, by się poznać i porozmawiać.
  • Zaprosimy Cię również do nas, abyś poznał swojego nowego członka rodziny.
  • Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy.

By dowiedzieć się więcej zadzwoń lub napisz. Zwierzaki czekają na najlepsze domy.