Oto „nowy” Serafinek

Dziś przychodzimy do Was z „nowym” Serafinem. To kucyk, który dzięki Waszej pomocy został uratowany na początku tego roku. Pisaliśmy wtedy o nim – „mały, stary, wysuszony. Krzywe kopyta, zniszczone plecy, nóżki i życie.” Przyjechał do nas słaby i niezainteresowany kontaktem z ludźmi. Był zawszony, zarobaczony, wychudzony. Mimo grubej, zimowej sierści sterczały na nim kręgosłup i żebra. Był bardzo, bardzo smutny i zrezygnowany.

Dziś? Przybyło mu kilogramów i chęci do życia, a ubyło lat.

Zapraszamy na film – zobaczcie sami jak dziś wygląda. I oczywiście zapraszamy w weekend do Nowej Studnicy gdzie możecie go osobiście poznać.

• • Serafina można adoptować wirtualnie. Całkowity miesięczny koszt utrzymania to 400 zł ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską konia. Gdy wybierzesz swojego zwierzaka, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informację co u Twojego podopiecznego słychać.
  • Jeśli chciałbyś pomagać w utrzymaniu tego cudownego konika, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl

• • Wesprzyj go jednorazowo, BLIK 506 349 596

Jego historia – KLIK

Dziękuję Wam za pomoc❤️.