Rozalka już z nami!

Szanowni Państwo,

z całego serca dziękuję Wam za pomoc dla Rozalki. Lamy, która dzięki Wam otrzymała szansę na nowe, dobre życie. Rozalka pracowała w mini zoo, gdzie miała zabawiać dzieci. Miejsce to zamknięto, a zwierzęta zostały sprzedane. Rozalka tułała się od handlarza, do handlarza czekając, aż ktoś ją kupi, by dalej traktować jako zabawkę do zarabiania. Dzięki Wam przyjechała do Benkowa. Już nie będzie musiała na nikogo pracować.

W tej chwili odbywa kwarantanne, ale po jej zakończeniu będzie mogła dołączyć do stada naszych lam, gdzie mam nadzieję szybko znajdzie przyjaciół. Bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Rozalki. Bardzo się bałem czy ktokolwiek zareaguje na apel o pomoc dla niej, na szczęście udało się, choć było bardzo, bardzo trudno jej pomóc.

Zapraszam Was do oglądania zdjęć (z transportu i już z Benkowa), a niebawem wrócę do Was z filmem i opowieścią co u niej słychać i jak odnalazła się w Benkowie. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.

Rozalka również rozgląda się za opiekunami wirtualnymi. Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu: kontakt@fundacjabenek.pl

 

Dziękuję za pomoc
Michał Bednarek
tel 506 349 596

Możesz uczestniczyć w utrzymaniu Rozalki- adoptując go wirtualnie!

  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania jednej lamy to 350 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską Rozalki. Jeśli zdecydujesz się na nią, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niejsłychać.
  • Gdybyś zdecydował/-a się pomagać w jego utrzymaniu, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: KLIK
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla Rozalki”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

 

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa