Przekaż nam 1% podatku!

chcielibyśmy przypomnieć, że trwa okres rozliczeń podatkowych, a Fundacja Benek jest Organizacją Pożytku Publicznego, tym samym możecie przekazać na rzecz naszych podopiecznych 1% swojego podatku. ❤️ Nasz KRS0000794938 ❤️

Wspólnie z Wami ratujemy zwierzęta, pomagamy ludziom, edukujemy. Prowadzimy ośrodek w Szewcach koło Poznania. Każdego dnia staramy się zmieniać świat na lepsze. Ratujemy, leczymy, rehabilitujemy, szukamy dobrych domów. Z nami zostają te najbardziej chore i dziadki jak Florian, który jest na zdjęciu. Benkowo to ich bezpieczne schronienie, a my dbamy o to, by każdy z podopiecznych miał możliwie najlepszą opiekę. Wasze wsparcie to ich jedzenie w misce czy żłobie. To siano, owies, karma dla psów, kotów czy innych mieszkańców ośrodka. Bo to Wy je karmicie, za co każdego dnia jesteśmy Wam wdzięczni. Nie mamy żadnych dofinansowań, działamy, bo wiele osób uznało, że warto wesprzeć właśnie nas.
Wasz 1% to czasem kilka złotych. Ale nawet te kilka złotych to dla nas realna pomoc. Jeśli Ty przekażesz dla zwierzaków 1%, zrobi to również on, ona, i jeszcze wiele innych osób, zwierzęta otrzymają to, co dla nich najcenniejsze. Życie, poczucie bezpieczeństw i godne warunki.
Prosimy z całego serca, jeśli możecie, pamiętajcie o nas, rozliczając podatek. A jeśli zapomnicie naszego KRSu to pamiętajcie, by przekazać 1% innej, czekającej na pomoc organizacji. Bo najważniejsze, żeby ktoś dostał szansę od Was. Bo nawet ta podarowana złotówka zmienia świat na lepsze.

z tytułem “Pomoc”
numer konta: 23102040270000110216926564