Pomoc nadal potrzebna dla Diorka

minął już miesiąc od zabiegu zespoleniu kości i przez ten czas Dior odwiedzał klinikę co kilka dni na zmianę opatrunku. Ostatnia wizyta, podczas której miał mieć zabieg usunięcia stelaża w kończynie tylnej, trwała cały dzień i obejmowała m.in. badanie RTG. Okazało się, że jest niepełny zrost kości. To nie oznacza, że Diorek nie ma szansy na to, żeby łapka się zagoiła, tylko zabieg odroczono o kolejne 4 tygodnie.

Ma wdrożoną podwójną antybiotykoterapię, podano mu też osocze do tylnej i przedniej łapki (tej, w której jest umieszczony wewnętrzny stabilizator). To wspomoże regenerację kości.

Bój o zdrowie i łapkę Diorka trwa, nie jest przegrany. Ten kot może dostać medal za odwagę i ogromną wolę walki. A do tego jest bardzo towarzyski i uwielbia przytulać się do Pani Agnieszki, która uratowała mu życie pod koniec lipca br.

Diorek ma szansę na lepsze życie, na powrót do zdrowia, choć był tak potężnie poturbowany, najpewniej przez samochód.

Jego droga ku zdrowiu nie jest usłana różami i nie trwa krótko, ale my nadal przy nim pozostańmy.

Proszę Was o dalsze wsparcie w jego leczeniu.

Dziękuję za każdą okazaną pomoc dla Diora ❤️

Jego historia: KLIK

z tytułem „Ratuję Diorka”