Pomoc dla ZOO w Odessie

W naszym ośrodku aktualnie trwa załadunek paszy i karmy dla zwierząt z ogrodu zoologicznego w Odessie. Ze względu na sytuację mają oni ogromny problem z wyżywieniem swoich podopiecznych. Ta dostawa to dla nich ogromna pomoc, bo są w dramatycznej sytuacji. Jest jeszcze miejsce w samochodzie, więc jedzie również jedzenie dla psów i kotów, które zostanie rozdane na miejscu prywatnym osobom mającym problemy z wykarmieniem swoich przyjaciół.

 

Z całego serca dziękujemy za pomoc, to kolejne Wasze wsparcie dla Ukrainy. Bez tej pomocy nie mielibyśmy z czym jeździć. Szczególne podziękowania składamy Magdzie Galant i Danucie Żorawik, dzięki którym pomoc trafi do ZOO w Odessie.

Razem możemy więcej. To takie proste.

Przypominamy, że nie ustajemy w naszych działaniach. Trwa wojna, każdego dnia i o każdej godzinie tam dzieje się dramat. Dzieją się tragedie tysięcy ludzi i zwierząt. Wozimy karmę dla zwierząt, artykuły medyczne, jedzenie dla ludzi. W naszym ośrodku cały czas trwa zbiórka, a każdego tygodnia samochody z darami są ładowane i transportują kolejne palety z pomocą. Część wozimy bezpośrednio do potrzebujących, a część składowana jest w magazynie, który wynajęliśmy koło Lwowa i z niego pomoc odbierają bezpośrednio potrzebujący. Między innymi dwa schroniska z Charkowa, ale także wiele osób prywatnych.

Kolejny transport planujemy na najbliższy wtorek i niezmiennie, z całego serca prosimy Was o wsparcie. Lista najpotrzebniejszych artykułów znajduje się tutaj: https://fundacjabenek.pl/ukraina/ 

A adres, na który można wysyłać paczki to: Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce, 

Kontakt: Michał Bednarek 506 349 596

Bardzo Wam dziękujemy za każde wsparcie.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o darowizny
z tytułem “Pomoc dla Ukrainy”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

 

Dla wpłat z zagranicy:
Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce
BPKOPLPWPL23102040270000110216926564
Swift: BPKOPLPW

 

Adres banku
PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Swarzędzu
ul. Cieszkowskiego 29, 62-020 Swarzędz

 

PAYPAL fundacja.benek@op.pl

Za zebrane środki dokupujemy karmę i materiały opatrunkowe

Dla zwierząt z Ukrainy

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Dla zwierząt z Ukrainy