Pirat dostał od Was życie. Dziękujemy!

kolejny raz śpieszymy do Was z cudownymi wiadomościami. Piracik dzięki Waszej pomocy dostał najlepszy z prezentów – życie.
Jest już bezpieczny. Został odebrany, zapłacony, po odpoczynku w zaprzyjaźnionej stajni wyruszył do Benkowa, gdzie dziś już zapoznaje się z nowym miejscem.

Konik jest już po wizycie weterynarza. Zostało wdrożone leczenie oka, dostaje zastrzyki oraz krople i maści. Pirat, choć jest zainteresowany człowiekiem, to się boi dotyku. Nie podchodzi sam, a zakroplenie mu oka to na ten moment nie lada wyzwanie. Mamy nadzieję, że spokój, troska i marchewki przekonają go, że u nas nie spotka go nic złego.

Bardzo dziękujemy za pomoc dla Pirata. Bez Waszego wsparcia nie miałby żadnej szansy na życie. Po takie konie jak on nie ustawiają się kolejki chętnych. Uratowaliście mu życie.

• Historia Pirata – KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”