Oskar szuka wirtualnych opiekunów

Kilka dni temu minął rok od dnia, gdy rozpoczął nowe życie w Benkowie. Udało się wyleczyć kulawiznę, niestety z okiem nie dało się nic zrobić. Przez ten rok Oskar nabrał zaufania do ludzi, stał się bardzo kontaktowy i skory do zabawy. Kiedy w pierwszych tygodniach miał problemy z aklimatyzacją w stadzie, martwiliśmy się o niego. Goniły go nawet nasze bezzębne dziadki . Dziś ten niewidomy na jedno oko konik, usiłuję przejąć panowanie nad światem, rozstawiając po kątach inne kucyki. Tylko dziadków nie rusza. I ma rację, bo nasze dziadki mają swoje sposoby na temperowanie małolatów.

• Oskara można adoptować wirtualnie. Całkowity miesięczny koszt utrzymania Oskara to 400 zł ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Gdy wybierzesz swojego zwierzaka, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informację co u Twojego podopiecznego słychać.

• Jeśli chciałbyś pomagać w utrzymaniu tego cudownego konika, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Oskara. Żyje, bo podarowaliście mu życie, gdyby nie Wy, nie byłoby dziś tutaj tych zdjęć.

Dziękujemy, że jesteście z nami

• Historia Oskara KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”