Nadzieja i Prometeusz bezpieczne. Dziękujemy!

Dzięki Waszej pomocy udało się uratować Prometeusza i Nadzieje. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy! Gdyby nie Wasze wsparcie, już by ich nie było, Oba konie zostały sprzedane do handlarza końmi rzeźnymi. Choć ich drogi były różne, wyrok dostały jednakowy. Nadzieja jest starszą, bardzo miłą klaczą. Jest spokojna i zrównoważona. Prometeusz jest młodszy. On nie jest zainteresowany podchodzeniem do człowieka. Chętnie zje jabłko czy marchewkę, ale z pogłaskaniem, czy wyczyszczeniem jest już problem. Potrzebuje czasu, by nabrać zaufania. Mamy nadzieję, że za kilka tygodni problem ten ustąpi, a on przestanie się bać.

Te dwa konie zostały wykupione tylko dlatego, że znalazły się osoby, które zdecydowały się wspierać ich utrzymanie. My nie mieliśmy miejsca w stajni, by je przyjąć, zamieszkały w pensjonacie. Prometeuszowi pomaga Pani Olga, a Nadziei Pani Agata, która adoptowała Łaskę. Bardzo, bardzo dziękujemy.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”