Mietek już w Benkowie!

udało się! Mietek jest już w Benkowie ❤️
Zachęcamy do obejrzenia filmu, zobaczycie na nim Mietka już z Benkiem w Nowej Studnicy. Czyż to nie piękny widok?
Mietek dzięki Wam już nie będzie się nigdy musiał martwić o swoją przyszłość. Teraz czeka go już tylko bezpieczeństwo, spokój i miłość. Zadbamy o niego najlepiej jak umiemy! Mietek powoli zapoznaje się z nową sytuacją i nowym miejscem. Wierzymy, że w swoim czasie poczuje się u nas jak w domu i odwdzięczy się zaufaniem. Będzie to wymagało cierpliwości i starań – tak samo z jego strony jak i z naszej, ale jesteśmy na to gotowi. Chcemy, aby każdy nasz podopieczny czuł się u nas jak najlepiej. Dziękujemy Wam w imieniu Mietka za ocalenie życia. To wszystko co robimy jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu!

Jego historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”