Uratowaliście Marysię. Dziękujemy!​

Marysia uratowana. Dzięki Wam udało się ją błyskawicznie spłacić i przetransportować do zaprzyjaźnionej stajni, gdzie jest otoczona troskliwą opieką. Bardzo Wam dziękujemy, ocaliliście jej życie.

Niestety Marysia jest bardzo słaba, martwi nas to. Jest pod stałą opieką lekarzy, którzy robią co w ich mocy, aby jej pomóc. Pierwsze badania krwi wykazały silną anemię, jest też podejrzenie choroby odkleszczowej – diagnostyka w tym kierunku jest w toku. Miała też wykonane zdjęcia RTG by sprawdzić stan kości kopytowych, bo puszki są bardzo zaniedbane.

Marysia dostaje leki, preparaty wzmacniające, kroplówki. Dostaje specjalistyczne pasze i suplementy. To bardzo stary osiołek, wyniszczony. Ma dobry apetyt, co daje nadzieję, że uda się ją wzmocnić i pozostanie z nami jeszcze choć kilka lat. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Marysi i prosimy trzymajcie za nią kciuki, bo bardzo się przyda. Jej stan jest taki, że może się zdarzyć wszystko.
Będziemy Was informowali.

• Historia Marysi KLIK

z tytułem „Marysia – pomoc”

Marysia pomoc