Malinka bezpieczna. Dzięki Wam!

przy niedzieli dobre wiadomości specjalnie dla Was, uratowaliście Malinę. Dziękujemy!❤️ Od kilku dni jest już w nowo budowanym ośrodku w Studnicy, gdzie zapoznaje się z miejscem i z nami.
Malina jest nieśmiała, ale i łagodna. Chętnie przychodzi do ręki, daje się głaskać. To dobre, spokoje zwierzę. Ma dobry apetyt, chętnie je wszystko, co się jej zaproponuje. Czeka ją badanie przez weterynarza, również na cielność. Przed nią również wizyta kowala.

Mamy nadzieję, że po kwarantannie będzie mogła zapoznać się z niedawno uratowaną Jarzębinką, a wiosną, gdy ośrodek ruszy pełną parą i przyjadą nasze rogate gwiazdy z Szewc, bez problemu obie dołączą do stada rezydentek.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Malinki. Bardzo nas to cieszy, że dla niej i dla Jarzębinki również znalazło się miejsce w Waszych sercach. Bardzo dziękujemy po stokroć za ich życie.

• Jej historia:  KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”