Łysa uratowana i już w Nowej Studnicy. Dziękujemy!

wraz z uratowaną Łysą, która jest już w Nowej Studnicy. Łysej udało się pomóc w ostatniej chwili. To cud, że żyje, bo uzbieranie tak dużej kwoty w kilka dni wydawało nam się niemożliwe. Kolejny raz przekonaliśmy się, że z Wami uda się wszystko. Dziękujemy!

Łysa czeka na wizytę lekarza, bo jak zobaczycie na filmie, na prawym stawie kolanowym ma wyłysienie i obrzęk. Wszystko wskazuje na to, że pod skórą zbiera się ropień, który wymaga pomocy lekarza.
Bardzo Wam dziękujemy za życie dla Łysej. Odmieniliście jej los. Zajmiemy się nią, a za tydzień, w weekend zapraszamy do Nowej Studnicy, byście poznali ją osobiście.

Korzystając z okazji składamy na Wasze ręce podziękowania nie tylko za uratowanie jej życia, ale za cały rok i ponad setkę ocalonych wspólnie koni. Dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy Wam, by nadchodzący 2023 rok był najlepszy w Waszym życiu i aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”