Łaciata i Majówka w Nowej Studnicy

Szanowni Państwo, co dzień to kolejne piękne wiadomości!
Niedawno dzięki Waszej pomocy udało nam się uratować źrebną Łaciatą. No i co tu dużo mówić… Zobaczcie sami!
Poród odbył się bez żadnych problemów i malutka Majówka przyszła na świat już w Nowej Studnicy. Musimy przyznać, że jest wyjątkowo słodka i od razu skradła nasze serca. Pewnie stanie się tak również z Wami.
Łaciata i Majówka odbyły wizytę weterynarza a my jesteśmy przeszczęśliwi, że dopisuje im zdrowie. I mama i córka już brykają po wybiegu jak szalone!

Dziękujemy Wam w imieniu naszym, ale również Łaciatej i małej Majówki za uratowanie ich życia! Dzięki Wam zostały ocalone przed śmiercią i teraz nie muszą się już o nic martwić. Resztę swoich dni spędzą w towarzystwie przyjaciół którzy się o nie troszczą, brykając po wybiegu i jedząc świeże sianko. Dziękujemy.

Ich historię zobaczysz tutaj…

Dziękuję za wsparcie.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”