Kyty, Sarna i Trzecia nowe wiadomości

W dniu wczorajszym trzy krowy, które przyjechały do nas spod Łowicza miały przeprowadzoną korekcję racic. Ich stan był fatalny, bo zwierzęta stały na miękkiej stercie odchodów, plus nie były wypuszczane na dwór, więc nie miały żadnej możliwości ścierania nadmiaru rogu. Dziewczyny były bardzo dzielne i dały sobie zrobić wszystkie nogi. Bardzo nas to cieszy, bo usunięcie nadmiaru rogu znacznie ułatwiło im funkcjonowanie.

Kyty, Sarna i Trzecia, bo o nich mowa, nadal są na kwarantannie i jeszcze chwilę to potrwa. Ich kondycja z dnia na dzień jest coraz lepszy, goją się otarcia na plecach. One same więcej stoją i chętniej chodzą, tym samym ćwicząc mięśnie. Nadal są pod opieką lekarza weterynarii, który monitoruję ich stan.

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli zaprezentować Wam filmy i zdjęcia z dołączenia Kyty, Sarny i Trzeciej do stada naszych rezydentek. To zawsze wielkie przeżycie i dla nas i dla samych zwierząt. Mamy nadzieję, że dogadają się z naszymi krowami.

Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Kyty, Sarny i Trzeciej i prosimy, by o nich pamiętać.

• Więcej informacji KLIK

z tytułem „Pomoc dla krów”

Pomoc dla krów

Pomoc dla krów