Kto zostanie opiekunem Jaśmina?

uratowany dwa lata temu Jaśmin nadal rozgląda się za wirtualnymi opiekunami🙏. To młody koń, który docelowo będzie jednym z terapeutów dla chorych dzieci.

Jest bardzo przyjacielski, spokojny, opanowany i nie jest za duży, co predysponuje do takich zajęć. Dlatego też Jaśmin nie szuka domu adopcyjnego, a mieszka i rośnie w Benkowie. I cały czas niezmiennie rozgląda się za opiekunami wirtualnymi, bo nie ma do nich zupełnie szczęścia.

Może ktoś z Was zechciałby wspierać tego pięknego konia?

Poznaj jego historię TUTAJ.

Wirtualna adopcja to regularne wsparcie finansowe,  dedykowane wybranemu przez siebie mieszkańcowi Benkowa. Miesięczny, całkowity koszt utrzymania Jaśmina wynosi 700 zł.

To zawsze darczyńca decyduje o wielkości przekazywanej darowizny w formie adopcji wirtualnej. Za Twoją pomoc otrzymasz regularnie filmy, zdjęcia i aktualizacje dotyczące Jaśmina.

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc!❤️❤️❤️

tel 506 349 596

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊

z tytułem „Wsparcie dla Jaśmina”