Koralik ocalony. Dzięki Wam

Szanowni Państwo, Koralik uratowany!
nie wiem nawet jak mam dziękować, bo dzięki Wam stało się tak, że dla Koralika jest cała kwota. I to nie na zaliczkę, a na wykup! Wczoraj brakowało by wpłacić ratę, a dziś koń jest bezpieczny. Dziękuję Wam z całego serca.

Dziękuje za to, że pomagacie, bo sam nic bym nie zrobił. To, że Koralik żyje to Wasza zasługa. Kucyk dojechał już  do Benkowa, zdążył zmoknąć nawet, bo deszcz u nas leje bardzo. Ale żyje, jest bezpieczny i już nic mu nie grozi. Oczywiście w weekend, ten i kolejne, można go odwiedzić w ośrodku w Nowej Studnicy.
Koralik będzie zbadany przez lekarza, czeka go wizyta kowala, ale wszystko wskazuje na to, że jest zdrowym koniem i po niebawem dołączy do stada kucyków.

W Nowej Studnicy jest już całkiem sporo zwierzaków, więc jeśli możecie i chcecie – zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do 16. Można dołączyć do naszego wolontariatu i pomóc przy mieszkańcach azylu, ale można też po prostu przyjechać, popatrzyć, pobyć.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc i zapraszam na film.

Dziękuje za każde wsparcie
Tel 506 349 596

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”