Kolejne dobre wieści! Siwek jest bezpieczny

na dobre rozpoczęcie tygodnia przychodzimy ze zdjęciami kolejnego uratowanego kucyka! Tym razem przedstawiamy Siwka, niechcianego przez nikogo kucyka któremu podarowaliście to co najcenniejsze  – życie.
Siwek od handlarza trafił do naszej zaprzyjaźnionej stajni, ze względu na sporą odległość od naszego ośrodka. Już w najbliższym czasie przyjedzie do Nowej Studnicy i zapozna się z resztą naszych podopiecznych.
Na ten moment spędza czas u naszych zaufanych przyjaciół którzy zapewniają mu wszystkiego czego potrzebuje. Siwek powoli już dochodzi do siebie po traumatycznych przeżyciach. Pewnie jeszcze potrzebuje czasu aby zrozumieć, że jest  bezpieczny. My to całkowicie rozumiemy! W swoim tempie będzie odnajdywał się w nowej sytuacji, a może jeszcze kiedyś nam zaufa 😊

Jego historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”