Kasja już w swoim domu

mamy już wieści z nowego domu Kasji. Klacz dzięki Wam dostała życie, a było to możliwe tylko dlatego, że w ostatniej chwili znalazł się dla niej cudowny dom, w którym już zawsze będzie bezpieczna. Klacz jest już po badaniach, odwiedził ją również kowal i dostaliśmy taką informację:

„Na szczęście kulawizna jest nieznaczna i porusza się bez większego dyskomfortu, prawdopodobnie miała ropę. Przyjechała z glutem i kaszlem, ale po oględzinach weterynarza stanęło, że to początki RAO, a nie jakaś wirusówka na szczęście. Była bardzo wystraszona, z każdym dniem jest coraz lepiej. Na razie ma kwarantannę i niedługo dołączy do stada.”

Z całego serca dziękuje za pomoc każdemu, kto przyczynił się do tego, że Kasja żyje. Starsza, ciężka, chora klacz nie miała żadnej szansy na to, by kupił ją ktokolwiek inny niż ubojnia. Dzięki Waszej pomocy wygrała życie. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.

• Jej historia: KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”