Jabłonka uratowana. Dziękujemy!

spóźnione, ale dobre wieści o ślicznej Jabłonce, która dzięki Waszej pomocy dostała najcenniejszy z prezentów – życie.  DZIĘKUJEMY!

Klacz jest w naszym ośrodku w Benkowie, za kilka dni zakończy kwarantanne i zostanie dołączona do stada. Jest bardzo spokojnym, dobrym koniem, o łagodnym usposobieniu. Chętnie nawiązuje kontakt z człowiekiem i nie sprawia kłopotów w obsłudze. Jabłonka ma już swoje lata i w okamgnieniu rozumie, o co się ją prosi, tym samym współpraca z nią, to sama przyjemność.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w uratowaniu tego wspaniałego konia. To Wasza zasługa, że dołączył do rodziny w Benkowie. I jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie, ze względu na prace nad przygotowaniem Studnicy na przyjęcie zwierząt, mamy opóźnienia w aktualizacjach. Z całego serca prosimy o cierpliwość, robimy co w naszej mocy, byście mieli moc wiadomości, choć nie zawsze nam to wychodzi.

• Historia Jabłonki KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”