Jabłonka i Łatek pojechali do adopcji

Dziś zaległe wieści z zeszłego tygodnia. Do adopcji pojechali piękna Jabłonka oraz również uroczy Łatek. Podarowaliście im życie. Dziękujemy kolejny raz.
Łatek trafił do Benkowa w lipcu, a Jabłonka z końcem września. Oba konie odbyły pełną kwarantanne, zostały zbadane przez lekarza (Łatek również wykastrowany), odrobaczone, odwszone i odwiedził je kilkakrotnie kowal. Ponieważ nie było przeciwwskazań, a znalazł się wspaniały dom dla nich – ruszyły w świat. Trzymamy kciuki by aklimatyzacja przebiegła bez problemu.

Przyzwyczajamy się do zwierzaków, które do nas trafiają, dbamy o nie i kochamy jak członków rodziny, ale wiemy też, że adopcja to dobre rozwiązanie. Więc wypuszczamy w świat naszych podopiecznych i czekamy niecierpliwie na relacje jak sobie radzą z nowymi opiekunami. Jak tylko przyjdą wieści, zdjęcia, może filmy – i Wam damy znać.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”