Gustaw zaprasza do Nowej Studnicy

Gustaw od kilku dni jest już w naszym ośrodku w Nowej Studnicy. Przebywa na kwarantannie z ostatnio ratowanymi osiołkami. Jest po wizycie lekarza weterynarii, dostaje suplementy dla staruszków by miał lepszy komfort życia. Przed nim kontrola zębów i wizyta kowala, który przyjedzie lada dzień. Dobra wiadomość jest taka, że bardzo dobrze odnajduje się w swoim nowy stadzie, a z każdym kolejnym dniem nabiera coraz więcej zaufania do nas. Coraz śmielej podchodzi, jeszcze nie daje się głaskać, ale już zaczyna brać smakołyki z ręki.
Bardzo nas to cieszy.
Mamy nadzieję, że za kilka tygodni, gdy będzie się czuł już całkiem pewnie i bezpiecznie, sam będzie się przepychał by być bliżej. Pracujemy nad jego zaufaniem każdego dnia.

Gustawa można oczywiście odwiedzać. Serdecznie Was zapraszamy byście mogli sami się przekonać jak wiele dobrego robicie dla zwierząt. I bardzo Wam dziękujemy za ocalenie kolejnego osiołka. Dostał od Was to, czego nie zapewnili mu ludzie na których pracował. Dziękujemy!

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”