Gniada już w swoim domu

jak informowaliśmy wcześniej, Gniada pojechała bezpośrednio do swojego domu docelowego. Na nowej drodze życia dostała też nowe, piękne imię – Runa.
Runa jest w trakcie leczenia, ponieważ na głowie miała dziurę po zakuciu, z której sączyła się ropa, ropa również leciała z nozdrza po stronie dziury. Klacz dostała antybiotyki, rana jest regularnie czyszczona i jest już poprawa. Runa pojechała pod Bytów, gdzie będzie mieszkała w chowie wolnowybiegowym, a za przyjaciół ma równie wspaniałe konie, jak ona sama. Swoje miejsce Runa znalazła w Fundacji Jedno (www.jedno.org), za co dziękujemy. Gdyby nie było tego miejsca, nie byłoby żadnej szansy na ratunek. Klacz ma ponad 20 lat, nie jest okazem zdrowia, nie miała szansy na to, że ktoś ją odkupi. Dzięki Wam żyje i będzie bezpieczna, otoczona szacunkiem i troską, już zawsze.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc. Uratowaliście jej życie. Będziemy do Was wracali z informacjami jak wiedzie się Runie.

Jej historia: KLIK

z tytułem „Pomoc dla Benkowa”