Leżeć lubi każdy :)

A tak odpoczywają nasze wielbłądy. Na filmie widzicie Big Mamę, jej syna Wielkiego Ptaka i Jaśka, który od wielu lat mieszka w Benkowie.
Big Mama i Wielki Ptak to wielbłądy uratowane z cyrku. Przyjechały do nas zagłodzone, z chorobami skóry, ze stereotypią. Każdego dnia są u nas otoczone najwyższą troską, dostają najlepszej jakości pokarm, odpowiednie pasze, są pod opieką lekarza. Wracają do prawidłowej wagi, a co cieszy najbardziej, zniknęła stereotypia. Nasz Jasiek, którego dobrze znacie, stworzył z nimi stado i pokochał je miłością wielką. Razem jedzą, razem śpią i wzajemnie się o siebie troszczą. Z tej miłości oczywiście dzieci nie będzie bo Jan jest kastratem.

Te dwa wielbłądy udało się wykupić bez prowadzenia zbiórki ale bardzo chętnie przyjmą pomoc w postaci karmy.

• Jeśli ktoś z Was zechciałby je wesprzeć to prosimy o zakup tej paszy: KLIK
  • Adres wysyłki: Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

z tytułem „Pomoc dla wielbłądów”

Pomoc dla wielbłądów