Gaja i jej boyfriend – Marian

Marian, którego ocaliliście latem tego roku zaopiekował się w październiku Gają, gdy jej synek, chorujący na źrebięcą kulawkę poddał się.

Marian ma już swoje lata i emanuje z niego spokój oraz życiowe doświadczenie – całe swoje życie pracował na człowieka (choć nie doczekał się u niego zasłużonej emerytury). Gaja ma raptem 7 lat, pozbyto się jej, bo dała chorego źrebaka… Nie wiemy jak poradziłaby sobie ze stratą, gdyby nie bohaterski Marian.

Jesteśmy mu wdzięczni, że wziął ją pod swoje skrzydła, no i teraz są nierozłączni. Wiosny jeszcze nie ma, ale wyczuwamy, że ta opiekuńczość to już w miłowanie ewoluowała 💝

A na zdjęciu Gai w tle, przy sianku – ciekawe czy rozpoznacie, kto tam z ostatnio ocalonych dzięki Wam koni stoi!

Gaja i Marian jako konie pod naszą bezpośrednią opieką mogą być objęte wirtualną adopcją. Pod zdjęciami kilka słów umieszczę więcej na ten temat.

Nieustająco składam na Wasze ręce podziękowania za pomoc w ich ocaleniu!❤️❤️❤️

Historię Mariana znajdziecie TUTAJ, a Gai W TYM MIEJSCU.

O co chodzi w adopcji wirtualnej? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania koni gabarytów Mariana i Gai to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na któregoś z nich (lub obojga), będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego/nich słychać.
  • Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu Gai lub Mariana, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.

z tytułem „Wsparcie utrzymania Gai i Mariana”