Franio już bezpieczny w Benkowie!

dzisiaj przychodzimy do Państwa z dobrymi wieściami na rozpoczęcie tygodnia. Mamy nadzieję, że tak jak i w naszym przypadku napełnią Was dobrym samopoczuciem i nadzieją.
Staruszek Franek jest już bezpieczny w Benkowie! Kucyk przebywa w naszym nowym ośrodku w Nowej Studnicy. Po obowiązkowej wizycie weterynarza i odbyciu kwarantanny trafił na wybieg z resztą naszych kucyków. Miał delikatne problemy skórne na grzbiecie, ale jak widzicie ma się już dużo lepiej!
Cierpliwie pracujemy nad jego zaufaniem do nas. Wierzymy, że gdy podarujemy mu czas i odpowiednią opiekę to Franek w końcu nam zaufa i zapomni o swojej przykrej przeszłości. Na ten moment z ciekawością na nas patrzy i robi głupie miny do zdjęć, co możecie zobaczyć poniżej.
Niestety, pogoda nie dopisuje, ale i tak chcieliśmy zrobić troszkę zdjęć Frankowi, abyście mogli zobaczyć go już bezpiecznego. Obiecujemy to nadrobić i gdy tylko wyjdzie słońce na dłuższą chwilę to podzielimy się z Wami zdjęciami Franka już w pełnym słoneczku na tle pięknego, błękitnego nieba!

Jesteśmy wzruszeni, że tyle osób przejęło się losem starego Frania. Dzięki Wam udało się go uratować i już na zawsze będzie otoczony troskliwą opieką. Dziękujemy Wam za to ogromnie w jego imieniu ❤️

Jego historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”