Efekty leczenia Ognika

Aktualizacja 18.02.2022
Ognik to koń, którego dzięki Waszej pomocy ocaliliśmy w styczniu tego roku. Powodem jego skazania na rzeź była najpewniej rozległa rana zadniej nogi. Rana nie leczona, zaropiała, brudna, powodująca cierpienie. Po przyjeździe rana została oczyszczona, i po dziś dzień jest intensywnie leczona. Efekty tego leczenia są widoczne na zdjęciach niżej. Chyba nie musimy niczego tłumaczyć, bo wszystko widać.
Przez te kilka tygodni, z przestraszonego konia, który atakował ludzi, Ognik zmienił się w przylepę. Codzienna, spokojna obsługa i zabiegi sprawiły, że nabrał zaufania do ludzi. Nasz lekarz dał mu na imię Henryczek i tylko na to imię reaguje, widać bardziej mu odpowiada 😉
Dziękujemy Wam kolejny raz za ocalenie Henryczka 😉
I przypominamy, że nasze działania można wesprzeć przekazując na Fundacje Benek 1% podatku. Wystarczy wpisać w zeznanie podatkowe nasze KRS – 0000794938.
Dzięki Waszemu wsparciu zapewniamy najlepszą opiekę ratowanym wspólnie z Wami zwierzakom.
Korzystając z okazji chcemy Wam jeszcze raz podziękować że jesteście. Że pomagacie. Że wspieracie. Że los zwierząt leży Wam na sercu. Bo tylko wspólnie możemy robić takie cuda jak z Henryczkiem.
Dziękujemy
Więcej o Henryczku przeczytacie tutaj...