Dziękuję! Buba całkowicie bezpieczna

przychodzę do Was z porcją zdjęć Buby ze swojego tymczasowego domu. Zamieszkała w pensjonacie, gdzie jest już też Perełka.

Najbliższe miesiące będą poświęcone socjalizacji Buby z ludźmi, nauczy się podawania nóg, żeby struganie kopyt nie było wielkim stresem. Pozna dotyk szczotki i smak przysmaków dla koni.

Kto wie? Może znajdzie szybko kochający dom? Trzymajcie kciuki! Buba z pewnością byłaby wspaniałą towarzyszką spacerów w ręku, a gdy skończy 4 lata, będzie można przyuczać ją do siodła.

Jeszcze raz dziękuję za kolejne ocalone życie! ❤️❤️❤️

Jej historię poznacie TUTAJ

tel 506 349 596

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊Lub zadzwoń do mnie (506 349 596 – wyślij SMS, jeśli nie odbiorę). ➡️

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

Szukamy pasjonatów, dla których opieka nad zwierzakiem to przyjemność, a nie przykry obowiązek.

• Aby ubiegać się o adopcję musisz być pełnoletni.
  • Adopcja jest bezpłatna. Zwierząt nie można sprzedać ani rozmnażać.
  • Przed wyjazdem zwierzaka do nowego domu – umawiamy się na wizytę, by się poznać i porozmawiać.
  • Zaprosimy Cię również do nas, abyś poznał swojego nowego członka rodziny.
  • Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy.

z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”