Dwa ogierki w Benkowie

Szanowni Państwo, chce Wam bardzo podziękować za pomoc dla dwóch źrebaków, które uratowaliście chwilę temu. To źrebaki, mają po kilka miesięcy i gdyby nie Wasze serce i empatia, już by nie żyły. Nie było dla nich żadnej nadziei na kupca innego niż ubojnia. Dzięki Wam ich los się odmienił i na ten moment nic im już nie grozi.

Chłopcy są na kwarantannie, więc nie korzystają jeszcze z pastwisk. Po jej zakończeniu dołączą do stada tych, które również Wam zawdzięczają życie. Przejścia, które miały sprawiły, że boją się ludzi, więc na tą chwilę nie są jeszcze doczyszczeni tak jak powinni.

Szanowni Państwo, chłopcy nie mają u nas imion więc wielka prośba o ich wybranie. Tym razem prosimy o podsyłanie swoich propozycji mailem, a spośród zgłoszeń wylosujemy imiona, które będą nosiły maluchy. Czekamy do 23 maja na Wasze maile.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla maluszków.

Ich perypetie W TYM MIEJSCU

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”