Dior po kolejnym zabiegu – nadal nas potrzebuje

jak wiecie zrost kości w łapce Diorka nie przebiega tak jakbyśmy sobie wszyscy życzyli, miesiąc temu miał przejść zabieg, ale okazało się, że wymaga wsparcia w postaci iniekcji osocza. Po miesiącu dalszego leczenia udało się przeprowadzić część zabiegów.

Przekazuję wiadomość od Pani Agnieszki – jego ratowniczki i bezpośredniej opiekunki:

„Diorek dzielnie zniósł operację zwichniętego stawu biodrowego co powinno ułatwić mu poruszanie, ponadto częsciowo usunięto juz tylnej nózki śruby , ale pozostał jeszcze stabilizator zewnętrzny na kolejne 6 tygodni, każdorazowo przy zabiegu dostaje osocze co bardzo poprawia stan kości .

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc z Państwa strony, radość Diorka i tego jak wspólnie z naszymi pieskami i drugim kotkiem spedza czas jest naprawdę bezcenne.

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka”

A tutaj przeczytacie wpis z karty leczenia:

„Wykonano dostęp przyśrodkowy, usunięto implanty kostne. Z okolic przełomu złamania pobrano materiał na posiew Wykonano zabieg resekcji głowy i szyjki kości udowej lewej kończyny miednicznej. Zabieg przeszedł bez powikłań. W okolicę złamania lewej kości promieniowej i łokciowej podano PRP”

ja wiem, długo czasu ten nasz Diorek dochodzi do siebie, ale proszę, nie zapominajcie o nim. Pomóżmy mu w tej jego żmudnej drodze do powrotu do sprawności. Ma już miłość, ma już swoją rodzinę, a my pomóżmy mu w tym, żeby zdrowie też miał. Jest taki dzielny!
Dziękuję za każde okazane wsparcie dla Diorka,
Jego pełna historia: KLIK

z tytułem „Ratuję Diorka”