Czy zaopiekujesz się Jaśminem?

Szanowni państwo,

Jaśmina poznaliśmy, gdy trafił do handlarza jako 1,5 roczny młodzik, po likwidacji hodowli, w której się urodził.
Jaka to musiała być dla niego trauma! Wyrwany z miejsca, które znał od zawsze, oddzielony od swojej rodziny i czekający na jedno.

Uratowaliście jego życie 2 lata temu, i nigdy nie przestanę Wam za to dziękować. Daliście mu szansę, choć jego historia nie była wyjątkowa.

Odkąd z nami zamieszkał, Jaśmin dorósł i rozkwitł. Ma teraz nową rodzinę i z każdym znajdzie wspólny język, bo przeszli to samo. Dziś ten postawny kawaler odpoczywa na pastwisku przy naszym ośrodku. Uwielbia czochrać się o drzewa wszelakie, patrząc na te zdjęcia aż mu pozazdrościłem tego drapanka 😃.

Jaśmin jest też naszym stałym rezydentem, jego cudownie spokojny charakter czyni z niego idealnego terapeutę kontaktowego. Ważne, że on z takich interakcji również czerpie przyjemność.

Chciałbym zapytać, czy zaopiekujesz się Jaśminem w charakterze opiekuna online – wirtualnego adoptującego? Jaśmin, jak widać, nie ma problemu z pozowaniem do zdjęć, a to forma podziękowania za pomoc w jego utrzymaniu. Staram się bardzo, aby uratowane dzięki Wam konie miały zapewnione wszystko, co najlepsze i niezbędne, będę wdzięczny za wspólne działania w tym kierunku.

Jeśli Jaśmin Cię ujął i chcesz więcej Jaśmina w swoim życiu – napisz do nas!

Przekazuję na Wasze ręce ogrom wdzięczności za Jaśmina!

Dziękuję, że jesteście ❤️

• historia Jaśmina- KLIK

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Jaśmina to 800 zł, dzięki pierwszej opiekunce brakuje mu 700 zł do pełnej opieki. To od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się właśnie na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co nowego.
  • Gdybyś miał chęci na podjęcie się tej formy wsparcia – prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”