Calineczka w Nowej Studnicy!

dzisiaj przychodzimy do Was z aktualizacją historii Calineczki czyli ciężarnej ośliczki którą niedawno uratowaliście.
Calineczka mieszka w naszym ośrodku w Nowej Studnicy, na wybiegu razem z innymi ośliczkami z którymi od razu się polubiła. Pogoda dopisuje, więc delektuje się świeżą trawką i pięknym czerwcowym słońcem. Brzuszek ma już duży a poród odbędzie się prawdopodobnie w najbliższym czasie.
Ta piękna ośliczka z każdym dniem staje się coraz bardziej ufna wobec człowieka, co bardzo nas cieszy. Jest to piękny widok, gdy wcześniej przestraszone zwierzę przechodzi tak ogromną przemianę jak tylko podaruje mu się odrobinę miłości i cierpliwości.

Dziękujemy Wam w imieniu naszym, Calineczki i jej jeszcze nienarodzonego maluszka za ocalenie jej życia. To dzięki Wam teraz cieszy się spokojnym życiem, wśród osób które o nią dbają i zapewniają bezpieczeństwo.

Jej historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”