Uratowaliście Bercika. Dziękuję!

Bardzo dziękuję za pomoc w uratowaniu małego Bercika. Zdjęcia z transportu, ale maluszek dotarł już do naszego ośrodka w Nowej Studnicy, gdzie teraz będzie odbywał kwarantanne. Przed nim wizyta lekarza, odwiedziny kowala, badania, odrobaczenia, szczepienia. Wszystko po to, by sprawdzić, jaki jest jego stan zdrowia.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Bercika, on żyje tylko dlatego, że zdecydowaliście się go wesprzeć. Niebawem wrócę do Was z informacją czy jego stan zdrowia pozwala na to, by mógł szukać swojego domu adopcyjnego.

Jego historia: KLIK

Dziękuję za pomoc

Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊Lub zadzwoń do mnie (506 349 596 – wyślij SMS, jeśli nie odbiorę).

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”