Udało się dzięki Wam! Becia i jej maluszek są bezpieczni.

Aktualizacja 01.08.2023

czy pamiętacie jeszcze te dwa młode osiołki? To Bąbelek i Mały – dwa ośle dzieciaki które uratowaliście jakiś czas temu. Musimy przyznać, że są to bardzo słodkie i kontaktowe zwierzaki. Mimo swojej przeszłości szybko nam zaufali i teraz podchodzą do nas z zaciekawieniem gdy przychodzimy na ich wybieg. Nawiązała się między nimi przyjaźń i bardzo dużo czasu spędzają w swoim towarzystwie – oczywiście jeśli mamusie pozwolą.
Ogromnie się cieszymy, że czują się u nas jak u siebie i nie muszą się już niczym martwić. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego że te dwa maluchy żyją. To wszystko jest możliwe właśnie dzięki Waszemu wsparciu.

Ps. Na pierwszym planie widzicie Małego, a Bąbelek to ten co leży i wygrzewa się na słoneczku 😊

Dziękuję za wsparcie

Aktualizacja 01.07.2023

wieści z ostatniej chwili! Przychodzimy dzisiaj do Was z wyczekaną przez wszystkich informacją. Dwie rodzinki osiołków, czyli Becia i Bąbelek oraz Marta z Małym są bezpieczni w Benkowie! Becia i Bąbelek byli już u nas jakiś czas a dzisiaj dojechali do nas Marta z Małym. Chcieliśmy ich zabrać do naszego ośrodka jak najszybciej aby się nimi dobrze zaopiekować. Po kontroli weterynarza trafili na wybieg z częścią naszego stada osiołków.
Becia i Bąbelek są już troszkę bardziej pewni siebie ze względu na to, że już zdążyli nas poznać. Bąbelek jest bardzo ciekawski i przygląda się nam z zainteresowaniem gdy przynosimy sianko albo dolewamy wody. Mamy nadzieję, że Marta z Małym też już niedługo nam zaufają i będą w stanie zapomnieć o swojej przykrej przeszłości.

Dziękujemy Wam z całego serca za ratunek dla tych dwóch oślich rodzinek. To dzięki Wam żyją i już nigdy nie będą musiały się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Zapewnimy im dobrą przyszłość, pełną miłości i troskliwej opieki ❤️

Dziękuję za wsparcie

z tytułem „Wspieram Becię i Bąbelka”

Wspieram Becię i Bąbelka

10.06.2023
dzięki Waszej pomocy udało się uzbierać potrzebne środki na ocalenie Beci i Bąbelka. Jestem Wam ogromnie wdzięczny za ratunek dla nich. Już organizuję dla nich transport do swojego ośrodka.

Uratowane 10.06.2023

Becia i Bąbelek, mama i jej maleńki syneczek. Przytuleni, wsłuchani w siebie. Czekają na śmierć.

Nie potrafię zrozumieć, co skłania ludzi do takiego okrucieństwa. Chociaż zazwyczaj powód jest jeden – pieniądze. Tym razem pewnie jest tak samo, ale mogę się tylko domyślać. Handlarz nie powiedział mi nic o historii Beci i Bąbelka.

Becia stara się za wszelką cenę osłonić synka przed handlarzem, przede mną i przed całym złem tego świata. Bąbelek chowa się za swoją mamą, przekonany, że przy niej nic mu nie grozi.

Ale Becia chyba wie. Poznaję to po jej spojrzeniu. Becia wie, że zbliża się coś, przed czym nie będzie w stanie ochronić swojego synka. Coś, co jest gorsze nawet niż handlarz z batem w ręku. Coś, przed czym nie ma ucieczki i ratunku ani dla niej, ani dla małego, niewinnego Bąbelka.

Nie jestem w stanie patrzeć obojętnie na rozpacz i bezradność matki. Dlatego proszę Was, zróbmy wszystko, żeby zmienić ich los.

Handlarz jest bezwzględny, mogą go przekonać tylko pieniądze.

Życie tej rodzinki kosztuje aż 8400 złotych. Już wpłaciliście 5200 złotych. Ja dokładam 2000 złotych. A dziś musimy jeszcze uzbierać 1200 złotych.

Spójrzcie w oczy tych biednych osiołków. Czy one zasłużyły na śmierć?

Wspieram Becię i Bąbelka