Armenia 2 lata później

W listopadzie 2021 roku u handlarza stanęła mama i maleńki źrebak. Nie zrobiły nic złego, a ich życie miało się zakończyć w tragiczny sposób. Ludzie bez serca wydali na nie wyrok śmierci, a dzięki Wam udało się je uratować. Czasu było mało i stres ogromny, ale na szczęście to już przeszłość. Wtedy w tej oborze stały Florentyna i malutka Armenia. I dziś przychodzę do Was właśnie z Armenią, która już wcale nie jest taka mała.
Armenia ma ponad 2 lata, mieszka w swoim cudownym domu u Iwony i przerosła już Zena (też adoptowany z Benkowa) co jest nie lada wyczynem, bo to wysokie konisko. Rozrabia, rośnie, cięższy się życiem i jest oczkiem w głowie swojej opiekunki, która mówi o niej w samych superlatywach.

Ratowanie ma sens i dla tych zwierząt zmienia wszystko. Zmienia też życie ludzi, którzy mają zaszczy opiekować się tymi zwierzętami. Dziękuje Wam kolejny raz za pomoc, a Iwonie za wspaniałą opiekę nad adoptowanymi końmi.

Dziękujemy, że jesteście z nami

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”