Apsik! Na zdrowie!

Szanowni Państwo, na początku lutego uratowaliście starego Apsika. To starszy kucyk, który według tego co udało mi się dowiedzieć, pracował z dziećmi. Sprzedany na rzeź, gdy już nie mógł na siebie zarabiać, właśnie Wam zawdzięcza życie.

Apsik kwarantannę zakończył już jakiś czas temu. Został odrobaczony, odwszony, przebadał go lekarz i odwiedził kowal. Jego kopyta, które były bardzo zaniedbane, nadal wymagają specjalnej troski, ale i tak cieszy nas poprawa, jaka już nastąpiła, bo Apsik już na tyle dobrze sobie radzi, że został dołączony do kucykowego stada.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Apsika. Bez Was dawno by go już nie było. Dziękuję.

Dziękuję, że jesteście

Możesz uczestniczyć w życiu Apsika adoptując go wirtualnie!

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania jednego kuca to 350 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Apsika, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niegosłychać.
  • Gdybyś zdecydował/-a się pomagać w jego utrzymaniu, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: KLIK
Inną opcją wsparcia jest również zostanie patronem Benkowa – TUTAJ
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla starego Apsika”