Adoptuj online kropkowanego Mieszka

Raptem kilka miesięcy temu Mieszko był w miejscu, gdzie nie ma już nadziei ani bezpieczeństwa. Skąd prowadzi tylko jedna droga – do rzeźni.

Jego historia nie była inna niż wielu, wielu innych koni. Kupiony dla córki, bo ładny, ale co z tego, jeśli córka nie dawała sobie z nim rady? A jeśli nie można wykorzystać, to po co trzymać? Darmozjada? Uroda wtedy nie ma znaczenia…Niewiele mu brakowało do podzielenia losu tych, które z takich samych powodów trafiają do handlarskich obór…

Ale los się do niego uśmiechnął, akurat wtedy, gdy był u handlarza też tam byłem. A potem – ocaliliście go! Dziękuję z całego serca!

Dziś Mieszko zaprasza do zaopiekowania się nim online.
Wspaniale się odnalazł w stadzie i rozkochał w sobie kilka klaczy 😉 A my się cieszymy, że nie tęskni za tymi, którzy się go tak bezpardonowo pozbyli.

Adopcja wirtualna to regularne wsparcie dla Mieszka:

• Całkowity miesięczny koszt jego utrzymania to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Mieszka, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.

• Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu tego majestatycznego taranta, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Dziękuję za każdą okazaną pomoc!

A TUTAJ jego historia:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”