Adoptuj Bercika!

Szanowni państwo,

Handlarz, do którego w w tym roku trafił Barcik nie chciał zdradzić szczegółów – skąd go ma, ani co ten biedny kucyk robił w życiu. Pamiętam jak z pogardą splunął, mówiąc tylko: „nikt za nim płakał nie będzie. Nie był potrzebny, to na rzeźnie pojedzie, przynajmniej odpracuje ten owies, co przeżarł.” Nieufność Bercika podpowiada nam, że nie miał łatwego życia.

Dzięki Wam Bercik jest z nami od marca tego roku, uratowaliście go, bo wartością Bercika jest to, że żyje. Dziś ten wyjątkowy jegomość rozgląda się za stałymi sponsorami. Każda regularna wpłata to dla nas ogromna pomoc, a o wysokości wsparcia decydujesz sam.

Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, bo wspólnie możemy zapewnić mu to, co najlepszego, bo na to zasługuje.

Dziękuję za każde wsparcie ❤️

• historia Bercika – TUTAJ

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Bercika to 300 zł, dzięki pierwszej opiekunce brakuje mu 200 zł do pełnej opieki. To od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się właśnie na Balbinę, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co słychać.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się nią– prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”