Źrebaki w Benkowie

Zima nie przeszkadza koniom. Ani dużym ani małym. Zeszłoroczne źrebaki porośnięte gęstym futrem mieszkają z mamami we wiatach i mogą przebywać na dworze tyle ile chcą. Jeśli nie pada to wiaty najczęściej służą wyłącznie do ozdoby i naszego dobrego samopoczucia – że są 😉

Przy okazji – każdy z mieszkańców Benkowa może być objęty adopcją wirtualną, możesz też wesprzeć ich utrzymanie jednorazowo.

Za każde wsparcie – z całego serca- dziękujemy!

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania konia to 600-800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się właśnie na tę formę wsparcia, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co słychać u Twojego wybrańca.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się źrebakami– prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Jeśli możesz podarować dom na stałe sprawdź – ADOPCJE REALNE.

z tytułem „Wsparcie dla źrebaków z Benkowa”