Zostań wirtualnym opiekunem osiołka!

jak wiecie, Benkowo to dom dla wielu zwierząt i to różnych gatunków. Ale szczególne miejsce w moim sercu (i nie tylko!) mają osiołki. Uratowane przed okrutnym losem dzięki Wam, są bezpieczne w naszym ośrodku w Nowej Studnicy. Nie grozi im ponowne spotkanie z handlarzem.

To Wasza zasługa i zawsze będę to zaznaczał! Dziękuję w moim i ich imieniu za dar życia.

Część osiołków znalazła domy adopcyjne, kilka z nich na takie czeka, ale jest też cały tabun długouchych, które z racji zaawansowanego wieku bądź przewlekłych chorób pozostają w Benkowie.

Chciałbym, żeby prawo i programy dotacyjne uwzględniały takie schroniska jak nasze, gdzie żyją zwierzęta określone jako gospodarskie, rzeźne. Wszystkie uratowane przez ludzi dobrej woli. Może kiedyś powstanie dofinansowanie na opłacenie kowala, albo zakup paszy treściwej, siana. Może kiedyś nie będą potrzebne wirtualne adopcje. Ale jesteśmy w takiej, a nie innej rzeczywistości i choć wykup przed wyjazdem do rzeźni zmienia świat na lepsze danego osiołka lub konia, to jest to pierwszy krok w ratowaniu.

Chciałbym Was zaprosić do długodystansowego maratonu, jakim jest zapewnienie ocalonemu osiołkowi pełnego żłoba, poidła oraz opieki kowalskiej i weterynaryjnej (szczepienia, odrobaczenia oraz leki przy przewlekłych chorobach). Start nie jest obowiązkowy, a wysokość składki dobrowolna. W adopcji wirtualnej liczy się regularność przez tyle miesięcy, ile wybierze wirtualny opiekun.

Dla naszych osiołków ważne jest każde wsparcie!

Dziękuję, za każdą pomoc❤️

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania starszego osiołka to ok. 400 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na tą formę, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u wybranego osiołka słychać.
  • Napisz do nas – kontakt@fundacjabenek.pl, lub przez formularz TUTAJ a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

KOCHAJ, NIE ZABIJAJ 🙏

ZAKOŃCZMY CIERPIENIE KONI

Daj im ochronę, na jaką zasługują

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊Lub zadzwoń do mnie (506 349 596 – wyślij SMS, jeśli nie odbiorę).

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”