Zaopiekuj się Nuką wirtualnie

Nuka ma się bardzo dobrze, w stadzie od razu znalazła swoje miejsce i nadal zachowuje się spokojnie dzięki wsparciu, jakie dają jej pozostałe konie. W międzyczasie był u niej kowal, także jej motoryka się też poprawiła.

Jeszcze trochę czasu ma do wyźrebienia, a zanim do tego dojdzie niech cieszy się wolnością. Nie znamy jej przeszłości, nie wiemy gdzie była kiedyś, jak była traktowana ani dlaczego się jej pozbyto. Ale to nie ma znaczenia i dla Was też nie miało. Najważniejsze było ocalenie życia jej i tego, które w niej rośnie. Bardzo Wam za to ocalenie dziękuję.

A teraz Nuka jako lokatorka Benkowa może być objęta wirtualną opieką – zobaczcie zresztą jak intensywnie rozgląda się za swoimi dedykowanymi sponsorami 😉. Z góry dziękuję za każde wsparcie Nuki w codzienności.

Dziękuję, że jesteście ❤️

Na STRONIE Nuki możesz śledzić jej losy.

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Nuki to 600 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na nią, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u Nuki słychać.
  • Napisz do nas – kontakt@fundacjabenek.pl, lub przez formularz TUTAJ a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

KOCHAJ, NIE ZABIJAJ 🙏

ZAKOŃCZMY CIERPIENIE KONI

Daj im ochronę, na jaką zasługują

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊Lub zadzwoń do mnie (506 349 596 – wyślij SMS, jeśli nie odbiorę).

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”